Wypełniony wniosek o dotację – za darmo!

foto sxc/autor Jan Willem Geertsma

Coraz więcej osób rozważa obecnie wzięcie dotacji z UP pod założenie własnego salonu kosmetycznego. Na drodze do otrzymania takiej dotacji stoi jednak długi i szczegółowy wniosek, który należy wypełnić ubiegając się o takie dofinansowanie. Dla wielu zainteresowanych wypełnienie tego wniosku jest po prostu trudne, gdyż, mimo iż posiadają dopracowany plan działania, nie potrafią przełożyć go na papier, w poukładane rubryczki i według z góry ustalonej procedury. Dla wszystkich tych, którzy szukają sposobu na proste uzyskanie ciekawie napisanego wniosku mamy niespodziankę: możliwość darmowego wypełnienia takiego wniosku przez naszą firmę. Wystarczy, że choć część pozyskanej dzięki wnioskowi kwoty przeznaczysz na kupno sprzętu u nas, a za wypełnienie wniosku nie zapłacisz ani złotówki.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

– indywidualnie wypełniony wniosek, który powstanie po konsultacjach z Tobą i jeśli zaistnieje taka potrzeba – będzie poprawiany aż do momentu uzyskania Twojej pełnej akceptacji. Wniosek, który od nas otrzymasz nie będzie powieloną wersją wcześniejszego wniosku napisanego dla  kogoś innego – dostaniesz od nas pełnowartościowy, wypełniony formularz, opracowany z wykorzystaniem informacji, jakie nam przekażesz,

– jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w wyposażaniu branży kosmetycznej. Współpracowaliśmy już z wieloma salonami, które dopiero zaczynały swoją działalność, więc znamy sprawę od podszewki. Wiemy, jak sporządzić taki wniosek, by był on jak najatrakcyjniejszy z punktu widzenia urzędnika, który będzie go czytał,

– w momencie gdy stwierdzisz, że chcesz kupić u nas sprzęt lub kosmetyki, dostaniesz gratis usługę profesjonalnego konsultingu, obejmującego optymalny dobór produktów do Twojego gabinetu. Nie zapomnij, że we wniosku należy podać, jaki sprzęt i kosmetyki zamierzasz wprowadzić do swojej oferty – w formularzu znajdziesz rubryki, w których trzeba wpisać ceny produktów, zatem taki wstępny wybór sprzętu znacznie ułatwi późniejsze dopracowanie wniosku.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu:

nasz numer telefonu: 889651631

adres e-mail: blog@mojsalon.pl

www.meblotek.pl

Tags: , ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Jedna Odpowiedź to “Wypełniony wniosek o dotację – za darmo!”

   4Avatars v0.3.1 v0.3.1
  1. beata napisał/a::

   jak szukacie klientek

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie