Konkurs na forum mojsalon.pl

Ogłaszamy konkurs na naszym forum – do wygrania ekskluzywny krem Viviean Bioregenera Lift w wersji profesjonalnej (180ml). Co zrobić, aby zawalczyć o nagrodę? Zarejestruj się na naszym forum (lub zaloguj, jeśli masz już konto w mojsalon.pl), pisz posty, udzielaj się w tematach, wymieniaj opiniami. Podyskutuj o artykułach lub załóż własne wątki – krótko mówiąc – baw się dobrze na naszym forum kosmetycznym. Konkurs trwa od dzisiaj do 30 września. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 października 2010 roku.

Adres forum:

http://forum.mojsalon.pl/

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest serwis kosmetyczny mojsalon.pl, którego właścicielem jest Grupa Eversun – Ul. Grottgera 4/4, 81-809 Sopot
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto w serwisie i udzielać się na naszym forum na tematy związane z kosmetyką i prowadzeniem biznesu kosmetycznego.
 3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez uczestników konkursu wszelkich treści reklamowych, promujących konkretne firmy, jak i wszelkie działania noszące cechy marketingu szeptanego.
 4. Jeśli użytkownik posiada swój własny salon kosmetyczny, może zareklamować go dając link w stopce, czyli tzw. podpisie.
 5. Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto pod którym będzie udzielał się na forum – multikonta są powodem do dyskwalifikacji z konkursu.
 6. Zwycięzcę konkursu wybierze Organizator, a wyniki zostaną ogłoszone 8 października.
 7. Przy wybieraniu zwycięzcy będą brane pod uwagę następujące kryteria:
  – ilość i jakość postów na forum,
  – wartość merytoryczna postów,
  – rzetelność i wiarygodność prezentowanych opinii,
  – przydatność informacji udzielanych przez użytkownika innym forumowiczom.
 8. Nagrodą w konkursie jest krem Viviean Bioregenera Lift 180ml.
 9. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w przeciągu 7 dni roboczych.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian warunków konkursu w trakcie jego trwania.
 11. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe podanie przez użytkownika danych do wysyłki nagrody, jak i za działanie przewoźnika pocztowego.

Dodaj komentarz