Ogłaszamy zwycięzcę konkursu wrześniowego i zaczynamy nowy konkurs!

Z przyjemnością prezentujemy zwycięzcę naszego wrześniowego konkursu na forum.mojsalon.pl, gdzie do wygrania była profesjonalna wersja kremu Bioregenera Lift. Nagroda wędruje do użytkowniczki Porzeczka, której dziękujemy za wiele rzeczowych postów na naszym forum. Postanowiliśmy też przyznać nagrodę specjalną dla agataka – kosmetyk-niespodziankę z linii Brazil SPA marki Abacosun. Gratulujemy zwyciężczyniom konkursu i jednocześnie ogłaszamy nowy, październikowy konkurs na forum. Zasady są dokładnie takie same jak w poprzednim konkursie, z tym, że teraz do wygrania są dwie maski liftingująco-regeneracyjne Bioregenera Lift o pojemności 180ml każda.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest serwis kosmetyczny mojsalon.pl, którego właścicielem jest Grupa Eversun – Ul. Grottgera 4/4, 81-809 Sopot
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto w serwisie i udzielać się na naszym forum na tematy związane z kosmetyką i prowadzeniem biznesu kosmetycznego.
 3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez uczestników konkursu wszelkich treści reklamowych, promujących konkretne firmy, jak i wszelkie działania noszące cechy marketingu szeptanego.
 4. Jeśli użytkownik posiada swój własny salon kosmetyczny, może zareklamować go dając link w stopce, czyli tzw. podpisie.
 5. Każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto pod którym będzie udzielał się na forum – multikonta są powodem do dyskwalifikacji z konkursu.
 6. Zwycięzcę konkursu wybierze Organizator, a wyniki zostaną ogłoszone 3 listopada.
 7. Przy wybieraniu zwycięzcy będą brane pod uwagę następujące kryteria:
  – ilość i jakość postów na forum,
  – wartość merytoryczna postów,
  – rzetelność i wiarygodność prezentowanych opinii,
  – przydatność informacji udzielanych przez użytkownika innym forumowiczom.
 8. Nagrodą w konkursie są dwie maski Viviean Bioregenera Lift 180ml.
 9. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzców w przeciągu 7 dni roboczych.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian warunków konkursu w trakcie jego trwania.
 11. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe podanie przez użytkownika danych do wysyłki nagrody, jak i za działanie przewoźnika pocztowego.

NOWY KONKURS NA STRONIE http://mojsalon.pl/?p=1210

  Jedna myśl nt. „Ogłaszamy zwycięzcę konkursu wrześniowego i zaczynamy nowy konkurs!

  1. Oj przepraszam, właśnie zastanawiałam się jak to odmienić

  Dodaj komentarz