Wykorzystaj okazję i załóż swój salon!

Nie chcesz już pracować w cudzym gabinecie? Marzysz o własnym salonie piękności? Postaw na samozatrudnienie! Złóż wniosek i odbierz dotację – nawet do 40 tys. zł. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami – wniosek wypełnimy za Ciebie. Za darmo.

Jak to działa?

To bardzo proste. Nasza firma za darmo wypełnia wnioski o dotację dla swoich klientów. Jeśli zadeklarujesz chęć zakupu części sprzętu z naszej oferty, my uzupełnimy za Ciebie wniosek o dofinansowanie. Zajmujemy się zarówno wnioskami dla Urzędów Pracy jak i z RPO. Ty wypełniasz tylko podstawowe informacje, a my zajmujemy się resztą, konsultując w razie potrzeby szczegóły z Tobą. Po otrzymaniu wniosku masz możliwość zgłoszenia poprawek, które naniesiemy bezpłatnie. Zależy nam na Twojej satysfakcji, zatem wniosek dopracujemy pod kątem każdej Twojej sugestii.

Jakie mamy doświadczenie?

Duże. Od ponad 5 lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu i kosmetyków do salonów urody, odnowy biologicznej, SPA i solarium. Przyczyniliśmy się do otwarcia wielu takich obiektów, więc doskonale orientujemy się w kwestiach organizacyjnych. Od początku nasza działalność opierała się o profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru urządzeń. Stale poszerzamy naszą ofertę i zawsze zależy nam, by wszystkie wprowadzane przez nas produkty były sprawdzone i cieszyły się wysoką jakością. Od ok. 2 lat zajmujemy się również wnioskami o przyznanie dotacji. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością – znaczna większość naszych wniosków zostaje zaakceptowana i kończy się przyznaniem wnioskowanej kwoty. Jest to najprawdopodobniej największy plus naszej oferty, gdyż nie jesteśmy teoretykami, a nasza wiedza i doświadczenie znajdują potwierdzenie w praktyce.

Jak się z nami skontaktować?

Jako że oferujemy pomoc w wypełnieniu wniosku dla osób z całej Polski, najlepszym rodzajem kontaktu jest telefon. Z właścicielem niniejszego bloga, Dawidem Sipowiczem możliwy jest bezpośredni kontakt pod nr telefonu 500 103 877. Poniżej inne rodzaje kontaktu:

GG: 3778979

e-mail: blog@mojsalon.pl

Skontaktuj się i zacznij realizować swój pomysł na biznes!

Tags: , ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie