Aktualizacja: Konkurs wrześniowy zakończony – nagroda wędruje do…

Nadszedł czas na zaprezentowanie wyników naszego wrześniowego konkursu. Kosmetyczna nagroda – kosmetyki marki Abacosun – z pewnością uświetnią jesienną pielęgnację skóry. Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwyciężczynię konkursu, która otrzyma od nas zestaw kosmetyków Cherry Blossom. Jest nią pani Joanna Sulej, której serdecznie gratulujemy wygranej.

(KONKURS ZAKOŃCZONY) Zapraszamy Was do udziału w naszym wrześniowym konkursie, w którym tematem przewodnim są kosmetyki Abacosun SPA. Do wygrania zestaw kosmetyków Abacosun Cherry Blossom – wspaniała seria trzech kosmetyków o zapachu kwiatu wiśni. W skład zestawu wchodzą:

– balsam ujędrniający Cherry Blossom

– peeling Cherry Blossom

– olejek do ciała Cherry Blossom

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy wywiązać się z zadania konkursowego i wysłać odpowiedź korzystając z formularza poniżej. A jeszcze jedno. Polubić nas na facebooku .

Zadanie konkursowe jest następujące: Wejdź na stronę kosmetyków Abacosun SPA www.abacospa.pl i znajdź przynajmniej 2 kosmetyki, które wśród składników mają witaminę E.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy jedno, które zdobędzie nagrodę. Jako że każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie, prosimy o podpisywanie zgłoszeń imieniem i nazwiskiem.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest serwis kosmetyczny mojsalon.pl, którego właścicielem jest Grupa Eversun – Ul. Grottgera 4/4, 81-809 Sopot
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać prawidłową odpowiedź na zadanie konkursowe na podany adres e-mail.
 3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Wysyłanie wielu zgłoszeń przez jedną osobę powoduje wykluczenie z konkursu.
 4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na mojsalon.pl.
 5. Zwycięzcę konkursu wybierze Organizator, a wyniki zostaną ogłoszone 10 października.
 6. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków Abacosun SPA Cherry Blossom.
 7. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w przeciągu 7 dni roboczych.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian warunków konkursu w trakcie jego trwania.

 

[contact-form 9 “konkurs”]

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie