Aktualizacja: Konkurs wrześniowy zakończony – nagroda wędruje do…

Nadszedł czas na zaprezentowanie wyników naszego wrześniowego konkursu. Kosmetyczna nagroda – kosmetyki marki Abacosun – z pewnością uświetnią jesienną pielęgnację skóry. Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwyciężczynię konkursu, która otrzyma od nas zestaw kosmetyków Cherry Blossom. Jest nią pani Joanna Sulej, której serdecznie gratulujemy wygranej.

(KONKURS ZAKOŃCZONY) Zapraszamy Was do udziału w naszym wrześniowym konkursie, w którym tematem przewodnim są kosmetyki Abacosun SPA. Do wygrania zestaw kosmetyków Abacosun Cherry Blossom – wspaniała seria trzech kosmetyków o zapachu kwiatu wiśni. W skład zestawu wchodzą:

– balsam ujędrniający Cherry Blossom

– peeling Cherry Blossom

– olejek do ciała Cherry Blossom

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy wywiązać się z zadania konkursowego i wysłać odpowiedź korzystając z formularza poniżej. A jeszcze jedno. Polubić nas na facebooku .

Zadanie konkursowe jest następujące: Wejdź na stronę kosmetyków Abacosun SPA www.abacospa.pl i znajdź przynajmniej 2 kosmetyki, które wśród składników mają witaminę E.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy jedno, które zdobędzie nagrodę. Jako że każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie, prosimy o podpisywanie zgłoszeń imieniem i nazwiskiem.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis kosmetyczny mojsalon.pl, którego właścicielem jest Grupa Eversun – Ul. Grottgera 4/4, 81-809 Sopot
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać prawidłową odpowiedź na zadanie konkursowe na podany adres e-mail.
  3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Wysyłanie wielu zgłoszeń przez jedną osobę powoduje wykluczenie z konkursu.
  4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na mojsalon.pl.
  5. Zwycięzcę konkursu wybierze Organizator, a wyniki zostaną ogłoszone 10 października.
  6. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków Abacosun SPA Cherry Blossom.
  7. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w przeciągu 7 dni roboczych.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian warunków konkursu w trakcie jego trwania.

 

[contact-form 9 “konkurs”]

Dodaj komentarz