Strona www salonu za darmo? To możliwe!

Strona www jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod promocji gabinetu kosmetycznego. Jeśli jeszcze nie masz profesjonalnej witryny www, skorzystaj z naszej oferty i zacznij promować swój salon za darmo!

Strona www wymaga zazwyczaj sporych nakładów finansowych. Koszt jej zaprojektowania, utrzymania, jak również aktualizacji i promocji w wyszukiwarkach jest znaczny. Można tych kosztów uniknąć decydując się na naszą specjalną ofertę.

Proponujemy Ci profesjonalnie wykonaną, estetyczną wizytówkę Twojego gabinetu kosmetycznego, za której projekt, utrzymanie i promocję nie zapłacisz ani złotówki. Wystarczy, że dostarczysz nam niezbędne materiały, jak zdjęcia salonu, cennik, opis oferty i wszystko to, co życzysz sobie, aby znalazło się na Twojej stronie, a my w ciągu kilku dni zaprojektujemy Twoją indywidualną wizytówkę. Z pewnością zjedna ona Twojemu gabinetowi wielu nowych klientów.

Jak wygląda wizytówka?

Jest to mała strona www znajdująca się w domenie saloninfo.pl. To nasz ogólnopolski portal służący gromadzeniu informacji o salonach kosmetycznych w jednym miejscu. Standardowy koszt wizytówki w rozszerzonej wersji jaką Ci proponujemy to 400 zł. Dla czytelników MójSalon mamy jednak promocję, dzięki której unikną tej opłaty i wypromują swój salon gratis.

Wizytówka Twojego salonu może wyglądać podobnie do tej – klik!

Jak widzisz zawiera ona wszystkie niezbędne informacje, jakie powinna zawierać dobra strona www każdego salonu urody. Co ważne, wizytówka jest prosta w edycji, dzięki czemu aktualizacje będziesz w stanie nanosić samodzielnie – w przypadku zwykłej strony zazwyczaj płaci się każdorazowo za dokonanie takich aktualizacji, co generuje dodatkowe koszty.

Co należy zrobić, aby skorzystać z naszej oferty?

Wystarczy, że dokonasz zakupów na minimum 199 zł w którymś z naszych sklepów, a następnie skontaktujesz się z nami poprzez e-mail: blog@mojsalon.pl – a my stworzymy dla Ciebie profesjonalną i przejrzystą wizytówkę, która uwidoczni Twój salon w Internecie.

Adresy naszych sklepów:

www.eversun.pl

www.eversun.pl/profesjonalne/

www.meblotek.pl

Oferta ważna jest do 30 września 2012r.

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie