Strona www salonu za darmo? To możliwe!

Strona www jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod promocji gabinetu kosmetycznego. Jeśli jeszcze nie masz profesjonalnej witryny www, skorzystaj z naszej oferty i zacznij promować swój salon za darmo!

Strona www wymaga zazwyczaj sporych nakładów finansowych. Koszt jej zaprojektowania, utrzymania, jak również aktualizacji i promocji w wyszukiwarkach jest znaczny. Można tych kosztów uniknąć decydując się na naszą specjalną ofertę.

Proponujemy Ci profesjonalnie wykonaną, estetyczną wizytówkę Twojego gabinetu kosmetycznego, za której projekt, utrzymanie i promocję nie zapłacisz ani złotówki. Wystarczy, że dostarczysz nam niezbędne materiały, jak zdjęcia salonu, cennik, opis oferty i wszystko to, co życzysz sobie, aby znalazło się na Twojej stronie, a my w ciągu kilku dni zaprojektujemy Twoją indywidualną wizytówkę. Z pewnością zjedna ona Twojemu gabinetowi wielu nowych klientów.

Jak wygląda wizytówka?

Jest to mała strona www znajdująca się w domenie saloninfo.pl. To nasz ogólnopolski portal służący gromadzeniu informacji o salonach kosmetycznych w jednym miejscu. Standardowy koszt wizytówki w rozszerzonej wersji jaką Ci proponujemy to 400 zł. Dla czytelników MójSalon mamy jednak promocję, dzięki której unikną tej opłaty i wypromują swój salon gratis.

Wizytówka Twojego salonu może wyglądać podobnie do tej – klik!

Jak widzisz zawiera ona wszystkie niezbędne informacje, jakie powinna zawierać dobra strona www każdego salonu urody. Co ważne, wizytówka jest prosta w edycji, dzięki czemu aktualizacje będziesz w stanie nanosić samodzielnie – w przypadku zwykłej strony zazwyczaj płaci się każdorazowo za dokonanie takich aktualizacji, co generuje dodatkowe koszty.

Co należy zrobić, aby skorzystać z naszej oferty?

Wystarczy, że dokonasz zakupów na minimum 199 zł w którymś z naszych sklepów, a następnie skontaktujesz się z nami poprzez e-mail: blog@mojsalon.pl – a my stworzymy dla Ciebie profesjonalną i przejrzystą wizytówkę, która uwidoczni Twój salon w Internecie.

Adresy naszych sklepów:

www.eversun.pl

www.eversun.pl/profesjonalne/

www.meblotek.pl

Oferta ważna jest do 30 września 2012r.

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie