Łóżko do mobilnej kosmetyki – jak wybrać?

Oferta łóżek i foteli kosmetycznych jest na naszym rynku bardzo bogata. Wszystkie te meble przystosowane są jednak do funkcjonowania w stacjonarnym gabinecie. A co jeśli potrzebujemy mobilnego rozwiązania, łóżka, z którym będziemy dojeżdżać do klientów? Dziś podpowiadamy optymalny wybór.

Jednym z głównych kryteriów w przypadku wyboru łóżka jest planowane zastosowanie. Inne łóżko kupimy, jeśli będziemy wykonywać na nim przede wszystkim masaże, inne jeśli w naszej ofercie znajduje się pełny zakres usług kosmetycznych. Drugim najważniejszym kryterium są waga i gabaryty łóżka – wiadomo że im mniejszy i lżejszy będzie fotel, tym łatwiej transportować go w aucie. Trzecie kryterium to oczywiście cena – wiele mobilnych kosmetyczek ma ograniczony budżet na start, w związku z czym szukają rozwiązań tanich i wysokich jakościowo.

Stół do masażu Lite Sport – atutem jest niezwykle mała waga tego stołu – zaledwie 8,5 kg. Jest to prosty stół, odpowiedni do masażu i zabiegów na ciało. Brak możliwość podniesienia zagłówka powoduje, że nie będzie on odpowiedni np. do wizażu. Atutem jest regulacja wysokości oraz duży udźwig (aż 170 kg). Stół pochodzi od polskiego producenta, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Fotel składany FS 101 – fotel odpowiedni zarówno do zabiegów kosmetycznych na twarz, jak i na ciało. Posiada możliwość rozłożenia na płasko. W tym modelu istnieje możliwość zamocowania dwóch kółek, które ułatwią transport. Atutem jest polska produkcja i ergonomia. Fotel waży 31 kg – jest to jeden z lżejszych modeli jeśli chodzi o fotele kosmetyczne. Co istotne, w tym modelu nie można zamontować podłokietników.

Fotel składany FS 102 – ten fotel jest optymalny dla kosmetyczek, które w swojej ofercie posiadają zabiegi pedicure. Dzielona poduszka dolna z pewnością je ułatwi. Podobnie jak model FS 101, ten fotel posiada możliwość rozłożenia na płasko i istnieje opcja zamocowania kółek ułatwiających transport. Waga fotela to także 31 kg.

Dodaj komentarz