Meble fryzjerskie – jeśli nie gładkie, to jakie?

Zdecydowana większość foteli i myjni fryzjerskich posiada obecnie skaj gładki. Klasyka w tym zakresie coraz częściej jest wypierana jednak przez bardziej śmiałe rozwiązania – skaje tłoczone, np. na wzór krokodyla.

skaje_exclusive_2014_2015Odpowiednie meble fryzjerskie mogą niesamowicie podnieść estetykę wnętrz w salonie. Kupując meble do salonu większość osób kieruje się przede wszystkim oczekiwaną kolorystyką i bryłą mebli. Zdarza się jednak, że klienci kontaktują się ze sklepami meblowymi mając sprecyzowane oczekiwania co do faktury samego skaju. Poszukują foteli o skaju tłoczonym, który nadaje meblom prestiżowego charakteru. Nic więc dziwnego, że niemal każdy producent posiada dziś w swojej ofercie modele w takim właśnie skaju.

Polscy producenci Ayala i Panda wprowadzili skaje tłoczone do swojej oferty (w przypadku Pandy znajdziemy je wśród skajów Exclusive, podczas gdy Ayala prezentuje takie rozwiązania wśród skajów włoskich). Wg nas skaje tłoczone od polskich producentów charakteryzują się bardzo wysoką jakością – są grubsze od skajów standardowych a jakość ich wykonania nie pozostawia uwag nawet wymagającemu użytkownikowi.

Fotel fryzjerski Imperia - złoty krokodylNie każdy klient może jednak czekać kilka tygodni na odbiór swoich wymarzonych mebli – klientom mniej cierpliwym proponujemy więc fotele i myjnie w skajach tłoczonych na wzór skóry krokodyla np. z kolekcji Imperia, Mediolan, Bell, czy Milano. Produkty te są z reguły dostępne od ręki w bardzo korzystnych cenach.

Jakim salonom polecamy takie meble przede wszystkim? Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie meble mają grać główną rolę jeśli chodzi o wystrój wnętrz – świetnie skomponują się z prostym wystrojem składającym się z jasnych barw. Meble takie są polecane zwłaszcza do małych salonów, gdzie nie zawsze jest możliwość podkreślenia charakteru wnętrza za pomocą wyrazistych barw (które sprawiają, że pomieszczenie może wydawać się mniejsze). Salon o niewielkiej przestrzeni, w którym zmieści się jedynie podstawowy sprzęt może bardzo zyskać za sprawą mebli w takim skaju.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.