Z cyklu “Wnętrza salonu”: Orient w salonie kosmetycznym

Dobry pomysł na wystrój salonu to ogromna zaleta – jeśli do tego wiemy, jak ten pomysł zrealizować, by osiągnąć jak najciekawszy efekt, można spodziewać się wyjątkowej aranżacji. Ta zaś w znacznym stopniu może wpłynąć na to, jak postrzegać nasz salon będą jego goście. Jeśli zależy nam na stworzeniu w salonie atmosfery zarazem ciepłej, jak i tajemniczej, relaksującej, ale i intrygującej – styl orientalny może być właśnie tym, czego szukamy. Głębokie, żywe kolory, drewniane dodatki, charakterystyczne dla kultury Wschodu dekoracje – to wszystko może nadać wnętrzom niepowtarzalny wygląd i współtworzyć harmonijny, orientalny charakter. Wspaniałym przykładem salonu o takiej aranżacji jest gdański Plus dla Urody. Gabinet posiada w swojej szerokiej ofercie zarówno kosmetykę, studio paznokcia, jak i masaże oraz usługi fryzjerskie. Różnorodność usług łączy bardzo ciekawy i dopracowany wystrój sal, w których są one wykonywane. Przekonajmy się zatem, jak wygląda ten salon i jak wiele inspirujących rozwiązań w nim zastosowano.

plusdlaurodyGabinet kosmetyczny bardzo dobrze łączy w sobie orientalny charakter z funkcjonalnością. Zastosowano tu łagodniejsze, bardziej stonowane kolory, dzięki czemu pomieszczenie jest jasne, ale zarazem przytulne. Doszukać się tu możemy nawiązań do Kraju Kwitnącej Wiśni. Subtelne, orientalne dodatki i prostota sprawiają, że wnętrze jest przejrzyste, świeże i czyste. Miłym akcentem są kwiatowe dodatki na parawanie i ścianie, a także dość liczne wazoniki i doniczki z kwiatami. Warto zauważyć, że gabinet jest bardzo przemyślany – z jednej strony ciekawy nastrój, z drugiej wysoka funkcjonalność – stylowe kafelki nad umywalką, prosta w zmywaniu podłoga, gładka powierzchnia mebli – to wszystko sprzyja zachowaniu higieny.

plusdlaurody2Gabinet kosmetyki ciała i masażu powinien mieć unikalny nastrój, który ułatwiłby odprężenie. Styl orientalny zastosowany w powyższym pomieszczeniu doskonale współgra z tym założeniem. Głęboki brąz i bordo pięknie komponują się z jaśniejszymi akcentami i licznymi elementami drewnianymi. To, co tak naprawdę wyróżnia się w tym gabinecie to starannie dobrane dekoracje nawiązujące do Orientu, jak chociażby bogato zdobiony ornamentami drewniany parawan. W takim gabinecie niezwykle ważne jest właściwe światło – tu odpowiednio rozmieszczone świeczki sprawiają, że salon jest osnuty mgiełką tajemnicy, panuje w nim harmonijny nastrój.

plusdlaurody3Pomysłowo zestawione kolory, gra świateł, stylowe dekoracje, meble i wyposażenie nawiązujące do Orientu – to wszystko sprawia, że Plus dla Urody jest salonem bardzo oryginalnym, stwarzającym gościom kojącą, relaksującą atmosferę, doskonale współgrającą z charakterem oferty. W tych przemyślanych wnętrzach klient nie tylko może skorzystać z profesjonalnych zabiegów na ciało, ale i pozytywnie wpłynąć na swoje samopoczucie. W salonie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie – zalety tej aranżacji bardzo dobrze ujmują już same zdjęcia – w połączeniu z delikatną muzyką, ciekawymi zapachami i wspaniałymi zabiegami taka atmosfera może stworzyć wyjątkowy salon, który spełni oczekiwania koneserów.

Plus dla Urody

Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1A

80-041 Gdańsk

http://www.plusdlaurody.com.pl/

Jedna myśl nt. „Z cyklu “Wnętrza salonu”: Orient w salonie kosmetycznym

  1. Bardzo podoba mi się taki wystrój, jest niezwykle klimatyczny!

Dodaj komentarz