Kufer do mobilnej kosmetyki – przegląd

Jednym z podstawowych akcesoriów towarzyszących na co dzień mobilnej kosmetyczce jest kufer. Zwykle jest to rozbudowany, wielomodułowy model, w którym pomieści ona wszystkie niezbędne akcesoria, kosmetyki, a także urządzenia. Dziś doradzamy, które kufry szczególnie nadają się do mobilnej pracy i dlaczego.

9006Kufer Glamour 9006, cena: 590 zł – kufer składający się z dwóch części: górną tworzy zaawansowany system bardzo praktycznych półeczek na wszelkie akcesoria, natomiast dolna to duża komora, w której zmieszczą się urządzenia – np. duża lampa UV. Kufer posiada wygodną, regulowaną rączkę oraz wbudowane kółka – jest więc prosty w transporcie jak walizka podróżna. Jest to model średniej wielkości, o wymiarach kufra: 53x36x26 cm. Będzie odpowiedni zwłaszcza dla stylistek paznokci, a także dla kosmetyczek wykonujących drobne zabiegi.

9023Kufer Glamour 9023, cena: 829 zł – nieco większy kufer charakteryzujący się bardzo podobnym designem do poprzedniego. Posiada 3 poziomy przystosowane przede wszystkim do transportu urządzeń. Z tego powodu nadaje się szczególnie dla kosmetyczek pracujących u klienta na przenośnym sprzęcie. Możemy transportować w nim np. urządzenie do mikrodermabrazji, albo po prostu lampę UV.  Ten model również posiada regulowaną rączkę i kółka, więc jego transport jest wyjątkowo prosty. Wymiary kufra to 73x45x25 cm. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.

9616Kufer Glamour 9616, cena: 3399,99 zł – ekskluzywna propozycja dla makijażystek i fryzjerek. Mały i bardzo poręczny kufer w formie niewielkiej walizki wyposażony jest nie tylko w duże lusterko, ale również w profesjonalne oświetlenie, tak istotne przy wykonywaniu make upu. Po rozłożeniu kufer stanowi zatem przenośne stanowisko do zabiegów upiększających. Dużym ułatwieniem w pracy są wygodne przegródki znajdujące się po bokach rozłożonego kufra. Po złożeniu całość zmienia się w elegancką walizkę na kółkach. Wymiary kufra to 72×56,5x30cm, a waga to 20 kg.

maxKufer fryzjersko-kosmetyczny Max, cena 339 zł – propozycja dla osób, które potrzebują dużego kufra, ale dysponują ograniczonymi środkami na jego zakup. Ten model jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co czyni go jednym z najpopularniejszych kufrów wśród kosmetyczek. Modułowy charakter sprawia, że w razie potrzeby nie musimy brać z sobą całego kufra – możemy wykorzystać także mniejszą wersję, czyli kuferek wyposażony w uchwyt na górze. Połowa kufra jest przystosowana typowo do pracy stylistki paznokci – posiada wiele przegródek na akcesoria i kosmetyki. Dolna część zaś to duża komora na urządzenia. Wymiary kufra to 76x36x25 cm. Wyposażony jest on w regulowany uchwyt i kółka. Pojedynczy moduł można nosić również na pasku.

Dodaj komentarz