Kufer do mobilnej kosmetyki – przegląd

Jednym z podstawowych akcesoriów towarzyszących na co dzień mobilnej kosmetyczce jest kufer. Zwykle jest to rozbudowany, wielomodułowy model, w którym pomieści ona wszystkie niezbędne akcesoria, kosmetyki, a także urządzenia. Dziś doradzamy, które kufry szczególnie nadają się do mobilnej pracy i dlaczego.

9006Kufer Glamour 9006, cena: 590 zł – kufer składający się z dwóch części: górną tworzy zaawansowany system bardzo praktycznych półeczek na wszelkie akcesoria, natomiast dolna to duża komora, w której zmieszczą się urządzenia – np. duża lampa UV. Kufer posiada wygodną, regulowaną rączkę oraz wbudowane kółka – jest więc prosty w transporcie jak walizka podróżna. Jest to model średniej wielkości, o wymiarach kufra: 53x36x26 cm. Będzie odpowiedni zwłaszcza dla stylistek paznokci, a także dla kosmetyczek wykonujących drobne zabiegi.

9023Kufer Glamour 9023, cena: 829 zł – nieco większy kufer charakteryzujący się bardzo podobnym designem do poprzedniego. Posiada 3 poziomy przystosowane przede wszystkim do transportu urządzeń. Z tego powodu nadaje się szczególnie dla kosmetyczek pracujących u klienta na przenośnym sprzęcie. Możemy transportować w nim np. urządzenie do mikrodermabrazji, albo po prostu lampę UV.  Ten model również posiada regulowaną rączkę i kółka, więc jego transport jest wyjątkowo prosty. Wymiary kufra to 73x45x25 cm. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.

9616Kufer Glamour 9616, cena: 3399,99 zł – ekskluzywna propozycja dla makijażystek i fryzjerek. Mały i bardzo poręczny kufer w formie niewielkiej walizki wyposażony jest nie tylko w duże lusterko, ale również w profesjonalne oświetlenie, tak istotne przy wykonywaniu make upu. Po rozłożeniu kufer stanowi zatem przenośne stanowisko do zabiegów upiększających. Dużym ułatwieniem w pracy są wygodne przegródki znajdujące się po bokach rozłożonego kufra. Po złożeniu całość zmienia się w elegancką walizkę na kółkach. Wymiary kufra to 72×56,5x30cm, a waga to 20 kg.

maxKufer fryzjersko-kosmetyczny Max, cena 339 zł – propozycja dla osób, które potrzebują dużego kufra, ale dysponują ograniczonymi środkami na jego zakup. Ten model jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co czyni go jednym z najpopularniejszych kufrów wśród kosmetyczek. Modułowy charakter sprawia, że w razie potrzeby nie musimy brać z sobą całego kufra – możemy wykorzystać także mniejszą wersję, czyli kuferek wyposażony w uchwyt na górze. Połowa kufra jest przystosowana typowo do pracy stylistki paznokci – posiada wiele przegródek na akcesoria i kosmetyki. Dolna część zaś to duża komora na urządzenia. Wymiary kufra to 76x36x25 cm. Wyposażony jest on w regulowany uchwyt i kółka. Pojedynczy moduł można nosić również na pasku.

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym to dla wielu kosmetyczek uciążliwy temat, chociaż niektóre Panie bardzo lubią wykonywać pedicure przez to, ze...
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie