Dziecko w salonie fryzjerskim

Strzyżenie i modelowanie dziecięcych fryzur stanowi coraz większy udział w generowaniu zysku dla wielu salonów fryzjerskich. Nic więc dziwnego, że fryzjerzy coraz częściej przystosowują swoje zakłady pod najmłodszego klienta.

Głównym niezbędnym wyposażeniem w przypadku adaptowania stanowiska do obsługi dzieci jest oczywiście fotel fryzjerski. Nasz kilkuletni klient potrzebuje bowiem siedziska, które będzie zapewniało mu wygodne usytuowanie podczas wykonywania usługi. Oferta foteli fryzjerskich w przypadku modeli dziecięcych z roku na rok jest coraz bardziej zróżnicowana. Można wyróżnić wśród nich foteliki będące mniejszymi wersjami standardowych foteli fryzjerskich, jak i specjalne modele w kształcie samochodów i motocykli, które generują sygnały świetle i dźwiękowe, tak przydatne dla zaabsorbowania uwagi najmłodszych klientów.

Dziecięcy fotel fryzjerski BR-6005 – idealne rozwiązanie zarówno w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym. Maksymalny udźwig fotela to 40 kg. Wyposażony jest on w wygodny podnóżek, w zestawie znajdują się pasy umożliwiające przypięcie dziecka. Wesoła kolorystyka idealnie współgra z charakterem mebla.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 736,77 zł

Dziecięcy fotel fryzjerski BW-602 – fotelik na stabilnej podstawie hydraulicznej, który zamiast standardowego siedziska wyposażony jest w siedzenie z obudową w kształcie samochodu. Udźwig fotela to 40 kg, sam fotelik waży zaledwie 8 kg, dzięki czemu jest bardzo lekki i łatwy w przenoszeniu. My polecamy ten model zwłaszcza dla młodszych dzieci, które wymagają, by w trakcie strzyżenia zająć czymś ich uwagę – samochód wyposażony w sygnał dźwiękowy i świetlny na pewno doskonale się tu sprawdzi.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 879 zł

Siodełko uniwersalne dla dzieci – jeśli w salonie nie mamy wystarczająco dużo miejsca, by stworzyć dziecięce stanowisko fryzjerskie lub najmłodszych klientów obsługujemy rzadko, warto zadbać o bezpieczeństwo i wygodę wykonywania usług poprzez zakup odpowiedniego siodełka do strzyżenia dzieci. Siodełko tego typu nakładamy na zwykły fotel fryzjerski, dzięki czemu najmłodsi klienci uzyskują pozycję optymalną do wykonania usługi. Polecamy siodełko polskiej marki Panda Trzebnica, które jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 179,55 zł

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.