Dziecko w salonie fryzjerskim

Strzyżenie i modelowanie dziecięcych fryzur stanowi coraz większy udział w generowaniu zysku dla wielu salonów fryzjerskich. Nic więc dziwnego, że fryzjerzy coraz częściej przystosowują swoje zakłady pod najmłodszego klienta.

Głównym niezbędnym wyposażeniem w przypadku adaptowania stanowiska do obsługi dzieci jest oczywiście fotel fryzjerski. Nasz kilkuletni klient potrzebuje bowiem siedziska, które będzie zapewniało mu wygodne usytuowanie podczas wykonywania usługi. Oferta foteli fryzjerskich w przypadku modeli dziecięcych z roku na rok jest coraz bardziej zróżnicowana. Można wyróżnić wśród nich foteliki będące mniejszymi wersjami standardowych foteli fryzjerskich, jak i specjalne modele w kształcie samochodów i motocykli, które generują sygnały świetle i dźwiękowe, tak przydatne dla zaabsorbowania uwagi najmłodszych klientów.

Dziecięcy fotel fryzjerski BR-6005 – idealne rozwiązanie zarówno w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym. Maksymalny udźwig fotela to 40 kg. Wyposażony jest on w wygodny podnóżek, w zestawie znajdują się pasy umożliwiające przypięcie dziecka. Wesoła kolorystyka idealnie współgra z charakterem mebla.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 736,77 zł

Dziecięcy fotel fryzjerski BW-602 – fotelik na stabilnej podstawie hydraulicznej, który zamiast standardowego siedziska wyposażony jest w siedzenie z obudową w kształcie samochodu. Udźwig fotela to 40 kg, sam fotelik waży zaledwie 8 kg, dzięki czemu jest bardzo lekki i łatwy w przenoszeniu. My polecamy ten model zwłaszcza dla młodszych dzieci, które wymagają, by w trakcie strzyżenia zająć czymś ich uwagę – samochód wyposażony w sygnał dźwiękowy i świetlny na pewno doskonale się tu sprawdzi.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 879 zł

Siodełko uniwersalne dla dzieci – jeśli w salonie nie mamy wystarczająco dużo miejsca, by stworzyć dziecięce stanowisko fryzjerskie lub najmłodszych klientów obsługujemy rzadko, warto zadbać o bezpieczeństwo i wygodę wykonywania usług poprzez zakup odpowiedniego siodełka do strzyżenia dzieci. Siodełko tego typu nakładamy na zwykły fotel fryzjerski, dzięki czemu najmłodsi klienci uzyskują pozycję optymalną do wykonania usługi. Polecamy siodełko polskiej marki Panda Trzebnica, które jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Cena w naszym sklepie to jedyne: 179,55 zł

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie