Urządzenie IPL – co warto wiedzieć przed zakupem?

Duża konkurencja na rynku kosmetycznym powoduje, że salony rywalizują o klienta nie tylko poprzez promocje, jakość obsługi czy programy lojalnościowe, ale także poprzez poszerzanie usług. Jedną z usług, które znacznie mogą podnieść prestiż salonu i zainteresować klientki jest urządzenie do IPL. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto zadać sprzedawcy kilka podstawowych pytań.

 1. Jaki jest okres gwarancji na urządzenie?

  Najczęściej okres gwarancji wynosi 2 lata, jednak można spotkać firmy, które udzielają na swoje urządzenia jedynie 1 rok gwarancji. Część producentów oferuje natomiast aż 3 lata gwarancji. Ze względu na tak duże różnice warto się upewnić jak jest w przypadku urządzenia IPL, które chcemy kupić.

 2. Czy w cenie urządzenia do IPL jest już szkolenie?

  Cena podana w katalogu, na stronie sklepu czy hurtowni dość często dotyczy samego urządzenia z podstawowym wyposażeniem. Warto się dowiedzieć, czy kupując sprzęt  kosmetyczny dostaniemy do niego szkolenie gratis. Jeśli tak to gdzie odbędzie się szkolenie – w siedzibie sprzedawcy czy z dojazdem do klienta? Czy zostanie poparte odpowiednim certyfikatem? W niektórych firmach koszt szkolenia może wynieść dodatkowo nawet 1000 zł, dlatego przed zakupem należy się upewnić za co dokładnie płacimy.

 3. Jakie komponenty znajdują się w zestawie?

  Bardzo istotne pytanie. Niektóre urządzenia kosmetyczne kuszą w opisach dodatkową opcją bipolarnych fal radiowych. Dlatego ważne jest, by zorientować się, czy głowica do urządzenia RF jest na pewno w zestawie, a jeśli jej nie ma – ile kosztuje. Część sprzedawców oferuje w takim przypadku głowicę 2w1 (do IPL i RF jednocześnie), część daje w zestawie dwie głowice. Niektórym do dodatkowej głowicy trzeba dopłacić. Zdecydowanie lepiej więc, aby przed zakupem dowiedzieć się, jak jest w przypadku wybranego przez nas sprzętu.

  Jeśli myślisz nad zakupem urządzenia do IPL, ale nie wiesz, który model oferuje najwięcej możliwości w najlepszej cenie, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy:
  zamowienia@eversun.pl lub tel. 513 358 867.

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym to dla wielu kosmetyczek uciążliwy temat, chociaż niektóre Panie bardzo lubią wykonywać pedicure przez to, ze...
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie