Jak wybrać fotel pedicure SPA?

Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często jednym z najdroższych, jeśli nie najdroższym meblem w gabinecie. Jak wybrać model, który będzie wart swojej ceny?

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, na jakich funkcjach nam zależy. Czy chcemy kupić po prostu stabilny, elegancki fotel z misą wyposażoną w odpływ, czy potrzebujemy również funkcji masażu wbudowanego w oparcie fotela. W obu przypadkach z pewnością znajdziemy coś ciekawego. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele ostatnich miesięcy.


FOTEL + PODNÓŻEK DO PEDICURE(cena 1 300,00 zł brutto): jest to jeden z najpopularniejszych modeli w tej klasie. Posiada zarówno wysokiej jakości, estetyczny brodzik, ale również wygodne siedzisko z oparciem. Brodzik wyposażony jest dodatkowo w wygodny podnóżek z regulacją wysokości. Fotel występuje w kolorystyce klasycznej bieli.


FOTEL PEDICURE SPA TS-1204 CZARNY Z FUNKCJĄ MASAŻU (cena 7 999,98 zł brutto): coś dla zwolenników niestandardowych rozwiązań. Brodzik w tym modelu jest czarny, co wyróżnia go na tle podobnych foteli. Poszycie w kolorze również czerni jest łatwo zmywalne i bardzo estetyczne. Fotel posiada funkcję masażu. Elegancki, nowoczesny fotel do zabiegów pedicure wykonany z wysokogatunkowej skóry ekologicznej.
Fotel wyposażony jest w podnóżek oraz podstawę; posiada także plastikową misę do zabiegów pedicure.

fotel podo pandaFotel do pedicure Podo (8 314,80 zł brutto): Fotel wykonywany na zamówienie przez polskiego producenta w bardzo bogatej gamie kolorystycznej skajów. Czas realizacji to ok. 4 tygodnie. Fotel posiada brodzik z hydromasażem i podnóżkiem (regulowana wysokość podnóżka), masaż wbudowany w regulowane oparcie. Fotel na tle innych wyróżnia się wyposażeniem go w port mp3 oraz ciekawym systemem podłokietników, których przestrzeń roboczą można zwiększyć dwukrotnie.

Jeśli potrzebujesz porady odnośnie zakupu fotela pedicure SPA lub szukasz wybranego modelu w najkorzystniejszej cenie, wejdź na www.eversun.pl i skontaktuj się z nami:

e-mail: zamowienia@eversun.pl lub tel. 513 358 867

Dodaj komentarz