Jak wybrać fotel pedicure SPA?

Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często jednym z najdroższych, jeśli nie najdroższym meblem w gabinecie. Jak wybrać model, który będzie wart swojej ceny?

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, na jakich funkcjach nam zależy. Czy chcemy kupić po prostu stabilny, elegancki fotel z misą wyposażoną w odpływ, czy potrzebujemy również funkcji masażu wbudowanego w oparcie fotela. W obu przypadkach z pewnością znajdziemy coś ciekawego. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele ostatnich miesięcy.


FOTEL + PODNÓŻEK DO PEDICURE(cena 1 300,00 zł brutto): jest to jeden z najpopularniejszych modeli w tej klasie. Posiada zarówno wysokiej jakości, estetyczny brodzik, ale również wygodne siedzisko z oparciem. Brodzik wyposażony jest dodatkowo w wygodny podnóżek z regulacją wysokości. Fotel występuje w kolorystyce klasycznej bieli.


FOTEL PEDICURE SPA TS-1204 CZARNY Z FUNKCJĄ MASAŻU (cena 7 999,98 zł brutto): coś dla zwolenników niestandardowych rozwiązań. Brodzik w tym modelu jest czarny, co wyróżnia go na tle podobnych foteli. Poszycie w kolorze również czerni jest łatwo zmywalne i bardzo estetyczne. Fotel posiada funkcję masażu. Elegancki, nowoczesny fotel do zabiegów pedicure wykonany z wysokogatunkowej skóry ekologicznej.
Fotel wyposażony jest w podnóżek oraz podstawę; posiada także plastikową misę do zabiegów pedicure.

fotel podo pandaFotel do pedicure Podo (8 314,80 zł brutto): Fotel wykonywany na zamówienie przez polskiego producenta w bardzo bogatej gamie kolorystycznej skajów. Czas realizacji to ok. 4 tygodnie. Fotel posiada brodzik z hydromasażem i podnóżkiem (regulowana wysokość podnóżka), masaż wbudowany w regulowane oparcie. Fotel na tle innych wyróżnia się wyposażeniem go w port mp3 oraz ciekawym systemem podłokietników, których przestrzeń roboczą można zwiększyć dwukrotnie.

Jeśli potrzebujesz porady odnośnie zakupu fotela pedicure SPA lub szukasz wybranego modelu w najkorzystniejszej cenie, wejdź na www.eversun.pl i skontaktuj się z nami:

e-mail: zamowienia@eversun.pl lub tel. 513 358 867

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym.

   Pedicure w salonie kosmetycznym to dla wielu kosmetyczek uciążliwy temat, chociaż niektóre Panie bardzo lubią wykonywać pedicure przez to, ze...
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie