Jak wybrać fotel pedicure SPA?

Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często jednym z najdroższych, jeśli nie najdroższym meblem w gabinecie. Jak wybrać model, który będzie wart swojej ceny?

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, na jakich funkcjach nam zależy. Czy chcemy kupić po prostu stabilny, elegancki fotel z misą wyposażoną w odpływ, czy potrzebujemy również funkcji masażu wbudowanego w oparcie fotela. W obu przypadkach z pewnością znajdziemy coś ciekawego. Poniżej prezentujemy najciekawsze modele ostatnich miesięcy.

Fotel pedicure SPA BR-3820D (cena 7999 zł): jest to jeden z najpopularniejszych modeli w tej klasie. Posiada zarówno wysokiej jakości, estetyczny brodzik ze wszystkimi przyłączami, ale również wygodne siedzisko z oparciem wyposażonym w funkcję masażu. Brodzik wyposażony jest dodatkowo w wygodny podnóżek z regulacją wysokości. Fotel występuje w bogatej gamie kolorystycznej, ale jeśli zależy nam na czasie, warto pytać o aktualną dostępność konkretnej kolorystyki i dokonać rezerwacji, jeśli na stanie jest zaledwie kilka sztuk, a my planujemy dokonać zakupu w ciągu najbliższych tygodni.

Fotel SPA Lotus z masażem (cena 9999 zł): coś dla zwolenników niestandardowych rozwiązań. Brodzik w tym modelu jest czarny, co wyróżnia go na tle podobnych foteli. Poszycie w kolorze écru jest łatwo zmywalne i bardzo estetyczne. Fotel posiada funkcję masażu, wysuwany podnóżek do pedicure, a także lampę LED, która emituje różne kolory. Ciekawym rozwiązaniem jest elektryczna regulacja kąta nachylenia oparcia. Model jest bardzo ergonomiczny a jednocześnie funkcjonalny.

fotel podo pandaFotel do pedicure Podo (7637 zł): Fotel wykonywany na zamówienie przez polskiego producenta w bardzo bogatej gamie kolorystycznej skajów. Czas realizacji to ok. 4 tygodnie. Fotel posiada brodzik z hydromasażem i podnóżkiem (regulowana wysokość podnóżka), masaż wbudowany w regulowane oparcie. Fotel na tle innych wyróżnia się wyposażeniem go w port mp3 oraz ciekawym systemem podłokietników, których przestrzeń roboczą można zwiększyć dwukrotnie.

Jeśli potrzebujesz porady odnośnie zakupu fotela pedicure SPA lub szukasz wybranego modelu w najkorzystniejszej cenie, wejdź na www.meblotek.pl i skontaktuj się z nami:

e-mail: kontakt@meblotek.pl lub tel. 583 500 077

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie