Fotel kosmetyczny

Gdy otwierasz swój salon kosmetyczny szukasz jak najlepszego wyposażenia i projektujesz wnętrza aby były ergonomiczne, o jak największej użyteczności. Szukasz najlepszych rozwiązań w rozsądnych cenach i odpowiedniej jakości. Sercem salonu kosmetycznego jest biurko kosmetyczne oraz fotel kosmetyczny.

Wybór fotela kosmetycznego jest często bardzo trudny. Trudu przysparza nam duża ilość modeli foteli kosmetycznych, co za tym idzie mamy problem w odróżnieniu najlepszego modelu. Warto zainteresować się kwestią serwisu fotela kosmetycznego. Dobry serwis jest gwarancją na przyszłość, jeżeli się coś popsuje będziemy mogli szybko i sprawnie zamówić część zamienną lub dokonać reklamacji na podstawie gwarancji.

Standardowe fotele kosmetyczne

Manualne fotele kosmetyczne w zupełności wystarczą do przeprowadzania podstawowych usług w salonie kosmetycznym. Ręcznie regulowany kąt pochylenia oparcia oraz kąt pochylenia podnóżka. Często standardowe manualne fotele kosmetyczne są wyposażone w zdejmowany zagłówek i kuwety umieszczone pod siedziskiem.

Ciekawym przykładem manualnego fotela kosmetycznego jest:

PEDICURE SUZI – Fotel Kosmetyczny biały

 

Przystępna cena i rozdzielny podnóżek. Świetnie sprawdzi się przy podstawowych zabiegach w salonie kosmetycznym.  Oddzielny podnóże jest dużym ułatwieniem podczas wykonywania pedicure. Prócz oddzielnego podnóżka posiada zdejmowane podłokietniki oraz otwór na twarz.

Hydrauliczny fotel kosmetyczny

Hydrauliczne fotele kosmetyczne maja tą zaletę, że ich wysokość można regulować bez względu na ich obciążenie za pomocą wajchy.

Ciekawym modelem hydraulicznego fotela kosmetycznego jest:

SILVIA PEDICURE – Fotel hydrauliczny Kosmetyczny

 

Fotel z hydrauliczną regulacją wysokości oraz rozdzielnym podnóżkiem. Możliwe jest rozłożenia fotela zupełnie na płasko i używania go jako leżanki kosmetycznej.  Łatwo zdejmowany zagłówek i podłokietniki.

 

Na stronie Eversun znajdziesz bestselerowe produkty, które są często kupowane przez właścicieli salonów kosmetycznych. Kupując produkty bestselerowe masz pewność, że jest to produkt już wypróbowany przez innych i sprawdza się w salonach kosmetycznych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.