Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny?

Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy rozszerzymy działalność swojego salonu fotel kosmetyczny sprawdzi się zarówno jako leżanka. Wybierając fotel kosmetyczny, warto wziąć pod uwagę kąt pochyłu jego oparcia oraz podzielne podnóżki. Taki fotel będziemy mogli wykorzystać jako leżankę oraz jako fotel kosmetyczny i fotel do pedicure.

Przykładem takiego fotela kosmetycznego o szerokim zastosowaniu może być:

SILVIA PEDICURE – Fotel hydrauliczny Kosmetyczny

Nadaje się idealnie do salonów kosmetycznych, które chcą mieć możliwość rozbudowania swojej oferty zabiegowej, przy czym zachować fotel kosmetyczny w dobrym stanie przez długi okres użytkowania.

Fotel spełnia funkcje wspomnianej wcześniej leżanki kosmetycznej. Można go rozłożyć na płasko i wykonać delikatny masaż twarzy, szyi czy dekoltu. Na masaże klasyczne całego ciała, fotel kosmetyczny niestety nie jest przystosowany i może ulec uszkodzeniu przez wzgląd na ciężar jaki napierałby na niego ze strony osoby masującej i leżącej – nacisk.

Fotel Silvia pedicure idealnie nada się w każdym gabinecie kosmetycznym dzięki swojej wielozadaniowości. Fotel posiada oddzielny podnóżek, dzięki któremu możemy z łatwością wykonać zabiegi pielęgnujące nogi i pedicure.

Oparcie fotela kosmetycznego hydraulicznego możemy dowolnie regulować za pomocą pompy hydraulicznej. Możemy rozłożyć je nawet na płasko, a dziura na twarz w zagłówku umożliwi wykonywanie zabiegów pielęgnujących pleców, pośladków, ud czy nóg. Fotel świetnie sprawdzi się do zabiegów SPA z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych do modelowania sylwetki, czy fotodepilacji lub zabiegów ujędrniających skórę.

Istnieją przeciwwskazania dotyczące wykonywania masażu na fotelu kosmetycznym. Intensywny i głęboki masaż, czy nawet przy lekkim masażu ciała używa się siły nacisku. Jest to duże obciążenie dla podstawy fotela kosmetycznego, która może ulec uszkodzeniom. Można wykonywać delikatne masże kosmetyczne twarzy, szyi czy dekoltu, ale masaże całego ciała się niewskazane.

 

Tags: , , ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie