Pedicure w salonie kosmetycznym.

Pedicure w salonie kosmetycznym to dla wielu kosmetyczek uciążliwy temat, chociaż niektóre Panie bardzo lubią wykonywać pedicure przez to, ze podczas wykonywania usługi od razu widać jej efekty i poprawę stanu stopy i paznokci.

Pierwszym krokiem jakim powinien być przystępując do wykonywania pedicure to moczenie stóp klienta. Stopy powinny się moczyć w czasie odpowiednim do zrogowaciałego naskórka oraz stanu skóry. Do wody można dodać soli zmiękczającej i olejków zapachowych lub preparatów oczyszczających skórę. Świetnie sprawdzą się brodziki z masażem oraz z wypukłościami na stopy.

Po moczeniu nóg, wycieramy je ręcznikiem i możemy nałożyć preparat zmiękczający skórki. Dzięki temu skórki będą delikatnie i szybko schodzić. Na pięty i podeszwę stopy można nałożyć krem zmiękczający. Po nałożeniu preparatów przystępujemy do frezowania.

Warte zainteresowania frezarki, używane w gabinetach kosmetycznych to:

 Frezarka SPRINT 40 w kolorze SREBRNYM. 
Frezarka przeznaczona przede wszystkim do pracy w gabinetach kosmetycznych, ale także do użytku domowego. Niewielkie gabaryty i intuicyjna obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dostępna w kolorze srebrnym.

W skład zestawu wchodzą:
– głowica frezarki
– baza frezarki
– pedał nożny
-zestaw frezów
– podstawka pod głowicę
– instrukcja
– gwarancja
Dane techniczne:
– płynna regulacja obrotów w zakresie od 0-35 tys. obrotów
– średnica frezów 2.32
– rączka TWIST-LOCK (wymiana freza jednym ruchem)
– zasilanie 110-220 V / 50-60Hz
– ergonomiczna obudowa
– obroty prawe i lewe
– sterowanie pedałem nożnym i w bazie
– waga bazy – 0,78 kg
– wymiary bazy – 150 x 110 x 70mm
– waga głowicy – 150 g ( bez przewodu )
– wymiary głowicy – 153 x 28
Gwarancja 12 miesięcy. Frezarka zgodna z normami Uni Europejskiej CE.

Frezarka JD500

Frezarka dedykowana jest do wykonywania zabiegów manicure.

Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 20.000 obrotów/min jest sterowana z poziomu bazy, jak i za pomocą pedała nożnego, co zapewnia nam wysoki komfort pracy.
Frezarka wyposażona jest w głowicę typu TWIST –LOCK, czyli blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem, bez konieczności stosowania niewygodnych kluczyków i trzpieni.

*Praca na napędzie nożnym możliwa jest tylko na najwyższych obrotach.

Do urządzenia dostajesz komplet frezów  GRATIS!

W skład zestawu wchodzą:
– głowica frezarki
– baza frezarki
– pedał nożny
– podstawka pod głowicę
– zestaw frezów
– instrukcja
– gwarancja

Dane techniczne:
– zasilanie 220-230V/50-60 Hz
– obroty prawe i lewe
– włącznik i regulacja obrotów w bazie
– płynna regulacja obrotów od 0-20 tys.
– średnica frezów 2.35
– rączka TWIST-LOCK (wymiana frezówa jednym ruchem)

Wymiary urządzenia:
– szerokość: 12cm
– głębokość: 15cm
– wysokość: 7,5cm

Wymiary opakowania:
– szerokość: 24 cm
– głębokość: 20 cm
– wysokość: 10 cm

Waga: 2kg

Gwarancja 12 miesięcy.

Frezarka do manicure ZS210

Urządzenie kosmetyczne dedykowane do domowych zabiegów manicure. Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 20000 obrotów/min. Głowica typu TWIST –LOCK (blokowanie oraz odblokowanie frezów jednym ruchem).

Do urządzenia dostajesz komplet frezów GRATIS!Głowica typu TWIST-LOCK daje nam wymianę frezów jednym ruchem, bez konieczności stosowania niewygodnych kluczyków i trzpieni.W skład zestawu wchodzą:- głowica frezarki- baza frezarki- podstawka pod głowicę- zestaw frezów- instrukcja- gwarancja

Dane techniczne:- moc 10 W- zasilanie 220-240 V / 50-60 Hz- ergonomiczna budowa- obroty prawe i lewe- włącznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie- płynna regulacja obrotów od 0-20 tys.- średnica frezów 2.35- rączka TWIST-LOCK (wymiana frezów jednym ruchem)   Gwarancja 12 miesięcy.

 

Dobieramy odpowiednie kapturki ścierne, nakładamy na głowice frezarki i działamy w obszarze pięt z 2000 ilością obrotów. Pięty frezujemy okrężnymi ruchami, aż do momentu, w którym skóra przestanie „się sypać” . Po skończeniu pięt, wyrzucamy kapturek ścierny i dobieramy mniejszy do pozbycia się skórek. Ustawiamy frezarkę na mniejsze obroty i przystępujemy do działania. Dzięki użytemu środkowi na zmiękczenie skórek, schodzą one bezboleśnie i bezproblemowo. Po zejściu skórek należy zmatowić płytkę paznokcia, wyrównać je na płasko i odtłuścić. Po odtłuszczeniu klientka może wybrać kolor i przystępujemy do stylizacji paznokcia.

Stylizacja paznokci zależy już tylko od naszego doświadczenia i fantazji klienta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.