Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?

Choć salon kosmetyczny zakładamy zwykle dlatego, iż kosmetyka jest naszym zainteresowaniem i pasją, nie sposób zapomnieć o kwestiach bardziej przyziemnych, jak zarabianie pieniędzy. Choćby kierowały nami najpiękniejsze idee, salon sam na siebie nie zarobi – zatem skonstruowanie ciekawej i nastawionej na nasz dochód oferty może w znacznym stopniu ułatwić nam uczynienie salonu zyskownym. Nie zajmiemy się dziś tylko tym, jakie usługi sprzedają się najlepiej. Bo co z tego, że na hennę brwi przychodzi do nas codziennie kilkanaście osób, skoro usługa kosztuje dosłownie kilka złotych? Skoncentrujmy się na tych punktach naszego cennika, które pomogą nam zdobyć więcej klientek, a przede wszystkim – zapłacić co miesiąc rachunki. Dziś prezentujemy dwa wybrane typy usług spośród tych generujących największe zyski.Strefa VIP, tylko dla zarejestrowanych! Aby przeczytać cały tekst zaloguj się.

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Jedna Odpowiedź to “Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?”

   4Avatars v0.3.1 v0.3.1
  1. Dr Baumann napisał/a::

   Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?

   absolutnie nie potwierdzam tej opinii”Usługi wyszczuplające, wykonywane seriami – najlepiej na profesjonalnych urządzeniach”generują najlepsze zyski.Przy tak fachowych poradach zdanie “Nie będziemy wnikać, jakie to urządzenie” jest nie fachowe.Polecam wydanie Beauty Forum z 2010r. gdzie poddane zostało analizie porównawczej wszystkie dostępne na rynku aparaty…..i proponuję zwrócić uwagę na cenę tej najtańszej maszyny.Mówiąc o zyskach trzeba wziąść pod uwagę cenę i ilość rat plus koszty utrzymania firmy – i mojego doświadcznia zawodowego na 149 salonów kosmetycznych,które posiadam może 1 może mówić o zyskach z tego typu usług maszynowych….. Nie zapominajmy o jednym ! Za rok będzie nowa maszyna w modzie a my nie spłaciliśmy jeszcze tej starej….

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie