Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?

Choć salon kosmetyczny zakładamy zwykle dlatego, iż kosmetyka jest naszym zainteresowaniem i pasją, nie sposób zapomnieć o kwestiach bardziej przyziemnych, jak zarabianie pieniędzy. Choćby kierowały nami najpiękniejsze idee, salon sam na siebie nie zarobi – zatem skonstruowanie ciekawej i nastawionej na nasz dochód oferty może w znacznym stopniu ułatwić nam uczynienie salonu zyskownym. Nie zajmiemy się dziś tylko tym, jakie usługi sprzedają się najlepiej. Bo co z tego, że na hennę brwi przychodzi do nas codziennie kilkanaście osób, skoro usługa kosztuje dosłownie kilka złotych? Skoncentrujmy się na tych punktach naszego cennika, które pomogą nam zdobyć więcej klientek, a przede wszystkim – zapłacić co miesiąc rachunki. Dziś prezentujemy dwa wybrane typy usług spośród tych generujących największe zyski.Strefa VIP, tylko dla zarejestrowanych! Aby przeczytać cały tekst zaloguj się.

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Jedna Odpowiedź to “Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?”

   4Avatars v0.3.1 v0.3.1
  1. Dr Baumann napisał/a::

   Jakie usługi generują dla salonu największe zyski?

   absolutnie nie potwierdzam tej opinii”Usługi wyszczuplające, wykonywane seriami – najlepiej na profesjonalnych urządzeniach”generują najlepsze zyski.Przy tak fachowych poradach zdanie “Nie będziemy wnikać, jakie to urządzenie” jest nie fachowe.Polecam wydanie Beauty Forum z 2010r. gdzie poddane zostało analizie porównawczej wszystkie dostępne na rynku aparaty…..i proponuję zwrócić uwagę na cenę tej najtańszej maszyny.Mówiąc o zyskach trzeba wziąść pod uwagę cenę i ilość rat plus koszty utrzymania firmy – i mojego doświadcznia zawodowego na 149 salonów kosmetycznych,które posiadam może 1 może mówić o zyskach z tego typu usług maszynowych….. Nie zapominajmy o jednym ! Za rok będzie nowa maszyna w modzie a my nie spłaciliśmy jeszcze tej starej….

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie