Z cyklu “Wnętrza salonu”: Meble w salonie kosmetycznym

Wydawałoby się że to prosta rzecz: urządzamy salon, malujemy ściany, kupujemy sprzęt i oczywiście wybieramy meble. Tymczasem gdy zależy nam na uzyskaniu w salonie konkretnej atmosfery, nierzadko mamy problem z wyborem mebli, które spełniałyby nasze oczekiwania. W pewnym momencie może się okazać, że mamy w głowie ułożoną konkretną koncepcję tego, jak powinien wyglądać ukończony już gabinet, ale nie możemy nigdzie pozyskać potrzebnych elementów tego obrazka.

Żyjemy jednak w czasach gdy to, czego nie można kupić w stacjonarnym sklepie w okolicy możemy upolować w Internecie. Czy to dosłownie – poprzez wyszukanie odpowiedniego sklepu internetowego, który dysponuje bogatą ofertą, w której znajdziemy odpowiednie elementy umeblowania, czy to pośrednio – poprzez odnalezienie katalogu i namiarów na producenta, który oferuje dokładnie to, czego potrzebujemy.

Meble stanowią ważny element wystroju salonu i odpowiednio dobrane będą świetnie współgrać z atmosferą w gabinecie. Za ich sprawą możemy sprawić, że poczekalnia będzie przypominać przytulny salonik przyjaciółki, z wygodną kanapą, kompletem foteli i wymyślnym gazetnikiem. Możemy wprowadzić nastrój harmonii charakterystyczny dla ośrodków spa – odpowiednia gra łagodnych kolorów nawiązujących do natury, dużo drewnianych elementów, bez wszędobylskiego lakieru będą sprzyjać takiej koncepcji. Za pomocą mebli możemy nadać naszemu salonowi wystrój retro, bądź wręcz przeciwnie – innowacyjny i nowoczesny. Żywe, nasycone kolory, niebanalne formy takich mebli mogą zmienić nie do poznania wnętrze o jednolitych ścianach i kafelkowej podłodze.

Wystrój wnętrz jest jednym z tych tematów, którymi żywo się interesuję. Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że skoro aranżacja i wystrój są mi tak bliskie, dlaczego by nie wprowadzić do oferty Eversun ciekawych mebli – takich, które umożliwiałyby stworzenie w gabinecie niepowtarzalnego klimatu. Wybór padł na meble Ayala i Panda. Dla wszystkich osób szukających inspiracji w wystroju wnętrz wzbogacam tę notkę aranżacjami z katalogu Pandy. Poniżej podaję też link do podstrony z meblami Ayala i miejsca, w którym można pobrać katalog Pandy – serdecznie polecam, gdyż robi wrażenie.

Ayala
Panda

aranzacja_magnat1 aranzacja_ronda1 aranzacja_spa1

Dodaj komentarz