Z cyklu “Wnętrza salonu”: Meble w salonie kosmetycznym

Wydawałoby się że to prosta rzecz: urządzamy salon, malujemy ściany, kupujemy sprzęt i oczywiście wybieramy meble. Tymczasem gdy zależy nam na uzyskaniu w salonie konkretnej atmosfery, nierzadko mamy problem z wyborem mebli, które spełniałyby nasze oczekiwania. W pewnym momencie może się okazać, że mamy w głowie ułożoną konkretną koncepcję tego, jak powinien wyglądać ukończony już gabinet, ale nie możemy nigdzie pozyskać potrzebnych elementów tego obrazka.

Żyjemy jednak w czasach gdy to, czego nie można kupić w stacjonarnym sklepie w okolicy możemy upolować w Internecie. Czy to dosłownie – poprzez wyszukanie odpowiedniego sklepu internetowego, który dysponuje bogatą ofertą, w której znajdziemy odpowiednie elementy umeblowania, czy to pośrednio – poprzez odnalezienie katalogu i namiarów na producenta, który oferuje dokładnie to, czego potrzebujemy.

Meble stanowią ważny element wystroju salonu i odpowiednio dobrane będą świetnie współgrać z atmosferą w gabinecie. Za ich sprawą możemy sprawić, że poczekalnia będzie przypominać przytulny salonik przyjaciółki, z wygodną kanapą, kompletem foteli i wymyślnym gazetnikiem. Możemy wprowadzić nastrój harmonii charakterystyczny dla ośrodków spa – odpowiednia gra łagodnych kolorów nawiązujących do natury, dużo drewnianych elementów, bez wszędobylskiego lakieru będą sprzyjać takiej koncepcji. Za pomocą mebli możemy nadać naszemu salonowi wystrój retro, bądź wręcz przeciwnie – innowacyjny i nowoczesny. Żywe, nasycone kolory, niebanalne formy takich mebli mogą zmienić nie do poznania wnętrze o jednolitych ścianach i kafelkowej podłodze.

Wystrój wnętrz jest jednym z tych tematów, którymi żywo się interesuję. Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że skoro aranżacja i wystrój są mi tak bliskie, dlaczego by nie wprowadzić do oferty Eversun ciekawych mebli – takich, które umożliwiałyby stworzenie w gabinecie niepowtarzalnego klimatu. Wybór padł na meble Ayala i Panda. Dla wszystkich osób szukających inspiracji w wystroju wnętrz wzbogacam tę notkę aranżacjami z katalogu Pandy. Poniżej podaję też link do podstrony z meblami Ayala i miejsca, w którym można pobrać katalog Pandy – serdecznie polecam, gdyż robi wrażenie.

Ayala
Panda

aranzacja_magnat1 aranzacja_ronda1 aranzacja_spa1

Tags: ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie