navigate_next
Dostawa

Informacja o wysyłce:

Produkty w naszym sklepie wysyłane są za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Współpracujemy z przewoźnikami takimi jak: DHL,, DPD i innymi, a w przypadku wielkogabarytowych towarów korzystamy z usług SUUS oraz przewoźnika Raben. Towary nieprzekraczające 30kg wysyłane są w formie paczki. Sam towar jest odpowiednio zabezpieczony podczas wysyłki. Towary wysyłane w formie paczki to np. hokery barowe czy krzesła. Wielkogabarytowe towary, o większej wadze wysyłane są na palecie. Takie rozdzielenie towarów na wysyłkę w formie paczki i palety zwiększa bezpieczeństwo produktów podczas transportu. Najważniejszym zadaniem dla naszej firmy jest zapewnienie zadowolenia z usług naszego sklepu i zakupionych w nim towarów. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

Ceny dostaw:

Poniżej przykładowe ceny przesyłek. Dokładny koszt przesyłki jest każdorazowo podawany w koszyku.

Ceny dostaw zależne są od wagi i gabarytów wysyłanego towaru:

  • 0,1 – 30 kg = 24.99 zł
  • 31 – 40 kg = 59,99 zł
  • 41 – 60 kg = 79,99 zł
  • 61 – 100 kg = 99,99 zł
  • 101 – 150 kg = 149,99 zł
  • 151 – 200 kg = 199,99 zł

- Paczki do 30 kg wymiary max 50x50x50 
- Paczki od 31 do 200 kg wymiary max 120x80x60
- Pozostałe gabaryty wyceniane indywidualnie.

Ceny wykazane powyżej dotyczą pojedynczej paczki lub palety. Nasze towary wydawane są z magazynów, które rozmieszczone są po całej Polsce oraz poza granicami kraju. Jeżeli Państwa zamówienie jest wieloelementowe, z towarami różnych producentów może zdarzyć się, że produkty zostaną rozdzielone na osobne paczki, ponieważ znajdują się w rożnych magazynach. W zaistnieniu takiej sytuacji nasi handlowcy znajdą dla Państwa korzystne rozwiązanie. W takich przypadkach wymagany jest kontakt telefoniczny, czy mailowy. Doradzą jak można zmniejszyć koszt wysyłki, zaproponują produkty alternatywne o tych samych właściwościach czy podobnym wyglądzie lub jeżeli będzie to możliwe rabat na dostawę.

Czas realizacji zamówienia:

Do każdego produktu i czasu realizacji zamówienia podchodzimy indywidualnie. Niektóre produkty dostępne są na magazynie od razu, inne potrzebują weryfikacji stanu magazynowego z racji prowadzenia sprzedaży w formie dropshippingu – czyli sprzedaży internetowej bezpośrednio z magazynów producenta. Posiadamy również towary produkcyjne, w przypadku których dopiero po zamówieniu i weryfikacji określany jest czas realizacji wyprodukowania oraz dostawy.

Weryfikacja stanu magazynowego:

W przypadku towarów dostępnych na magazynie „od ręki” czas realizacji zamówienia wynosi nie więcej niż dwa dni robocze.

Jeżeli towar, który został przez Państwa zamówiony ma chwilowe braki na magazynie, bądź brakuje części składowej produktu nasi handlowcy dołożą wszelkich starań o poinformowaniu o zaistniałej sytuacji i możliwych rozwiązaniach. Jeżeli będzie to możliwe zaproponujemy Państwu towar zamienny, aby mogli Państwo zrealizować swoje zamówienie w jak najkrótszym czasie. Nasza firma wysoko ceni sobie jakość usług i zadowolenie klienta, więc dołożymy wszelkich starań by zamówione produkty dotarły pod Państwa drzwi jak najszybciej.

Stawiamy na polską produkcję i najwyższa jakość. W przypadku towarów produkcyjnych czas weryfikacji zamówienia jest podawany indywidualnie do określonego produktu.

Wysyłka za granicę:

Specjalnie dla klientów zagranicznych, dbając o wysoką jakość naszych usług możliwa jest u nas wysyłka towaru za granicę. Wysyłka towarów za granicę i jej koszt każdorazowo szacowany jest indywidualnie w zależności od kraju docelowego. Przy wysyłce zagranicznej niezbędne jest podanie danych o: docelowym kraju wysyłki, kodzie pocztowym oraz listy produktów. Koszty dostawy zostaną indywidualnie wyliczone i podane Państwu przez naszych handlowców.

W przypadku wysyłki zagranicznej nie ma możliwości usługi wysyłki za pobraniem. Przedpłaty można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub bezpiecznego systemu płatności.

Postanowienia końcowe:

Darmowa dostawa od 10 000 zł.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu powyżej 10 000 zł.
Jeżeli złożymy zamówienie przekraczające 10 000 zł i w tym przypadku otrzymamy darmową dostawę, a w późniejszym czasie zrezygnujemy z jakiejś części towarów, tak że suma końcowa obniży się i będzie odpowiadać sumie niższej niż 10 000 zł, przywilej darmowej dostawy zostanie odebrany.
W przypadku odwrotnej sytuacji – zamówienia nieprzekraczającego 10 000 zł i dobrania do niego towarów, gdzie łącza suma po dobraniu towarów będzie odpowiadać sumie wyższej niż 10 000 zł zostanie przyznana darmowa dostawa.

Podany czas realizacji zamówienia.

Podany czas realizacji zamówienia jest umowny. Dokładamy wszelkich starań o informowaniu o stanie realizacji zamówienia oraz o realizacji zamówienia w jak najszybszym czasie. Niemniej jednak zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia okresu oczekiwania na produkt z przyczyn niezależnych od nas (np.: opóźnienia wynikające z okresów świątecznych, inwentaryzacji, brak towaru w magazynie centralnym). Jeżeli zaistnieje taka przyczyna klient jest informowany o opóźnieniu i podany zostaje zaktualizowany czas oczekiwania na produkt.

W przypadku zamówień towarów objętych promocją lub towarów znajdujących się na wyprzedaży realizacja zamówień obowiązuje do chwili wyczerpania się zapasów lub zakończenia akcji promocyjnej.

Product added to wishlist
Product added to compare.

  Uzyskaj 3% rabatu.

               Zapisz się !

               do naszego
           
              newslettera.