navigate_next
O nas

Mojsalon.pl

  • Firma zarejestrowana w Urzędzie Miejskim w Sopocie pod nr ewidencyjnym 15567 Rejestr, do którego wpisana jest firma: CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. Organ prowadzący rejestr, do którego wpisana jest firma : MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII

Od 2001 roku działamy na rynku internetowym i prowadzimy internetową sprzedaż mebli, akcesoriów i urządzeń.

Aktualnie ofertę rozszerzamy o łóżka anatomiczne firmy Figuratti i sklep ten jest dedykowany tym łóżkom oraz fotelom marki VotEver

Pierwszym sklepem, który otworzyliśmy był sklep Eversun – internetowa hurtownia z wyposażeniem kosmetyczno-fryzjerskim. Podążając za trendami w sprzedaży internetowej i zainteresowaniu klientów również meblami i wyposażeniem do ich własnych mieszkań i domów postanowiliśmy otworzyć Meblotek – sklep internetowy z meblami oraz dodatkami do wyposażenia domowego.

Spaexpert to sklep dedykowany profesjonalnemu wyposażeniu ekskluzywnych salonów Spa i Wellnes. Także wysokiej klasy salony fryzjerskie. 

Znajdziesz tu najwyższej jakości meble oraz urządzenia do zabiegów.

Dzięki znajomości rynku meblowego oraz tak długiej działalności w branży nasz asortyment jest bardzo szeroki, a meble dostępne są w klasycznych stylizacjach oraz tych bardziej designerskich i nowoczesnych. Dbamy o indywidualne wymagania klienta. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są od zaufanych i renomowanych dostawców, którzy cenią sobie wysoką jakość i dokładne wykonanie przy produkcji.

Naszą firmę wyróżnia:

Szybki kontakt:

Z naszym sklepem można się szybko skontaktować. Kontakt można nawiązać za pomocą:  formularza sklepowego, mailowo lub przez telefon.

Jednak nie wszystkie drogi kontaktu prowadzą do składania zamówień. Zamówienia w naszym sklepie składa się wyłącznie za pośrednictwem formularza sklepowego lub przy pomocy kontaktu mailowego wysyłając wiadomość na adres: kontakt@spaexpert.pl

Preferujemy dokładny i szybki kontakt z klientem. Łączymy profesjonalizm z miłą i przyjemną obsługą sprzedażową. Kontakt telefoniczny prowadzony jest w przypadku zapytania o produkty oraz przy informacjach o produkcie oraz dostawy produktu.

Świetna obsługa klienta:

Nasi handlowcy w profesjonalny sposób przeprowadzą Państwa przez cały proces kupna produktów oferowanych w naszym sklepie. Gdy zamówienie zostanie złożone, nasi handlowcy specjalnie dla Państwa sprawdzą dostępność produktów, a w razie sytuacji braku magazynowego postarają się od razu zaproponować Państwu ciekawe zamienniki. Preferujemy indywidualne podejście do klienta, więc każde złożone zamówienie zostaje rozpatrzone z duża starannością.

Dopasowujemy się do potrzeb klienta:

Szybki kontakt z naszymi handlowcami pozwala na dopasowanie się do potrzeb klienta, oraz informowaniu o sytuacjach związanych z procesem sprzedaży. Dopasowujemy się do klientów spełniając ich wymagania dotyczące określonych poszukiwanych produktów,  a w przypadku braków magazynowych starannie szukamy rozwiązań i propozycji ciekawych zamienników lub rabatów.

Staramy się dopasować do potrzeb i wymagań klienta w zakresie:
 
- proponowanego towaru,
- indywidualnego podejścia,
- indywidualnym kontakcie przy przebiegu zamówienia i szybkim informowaniu o ważnych kwestiach drogą telefoniczną.
 
Starannie analizujemy potrzeby klientów i trendy mody związane z aranżacją wnętrz. Znajdziesz u nas ciekawe propozycje designerskich mebli oraz akcesoriów domowych. Jeżeli cenisz sobie klasyczne umeblowanie i stylizację wnętrz również się nie zawiedziesz. W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki asortyment produktów.

Największa oferta produktów:

Szeroki wybór zawdzięczamy dużej ilości producentów z jakimi współpracujemy. Są to producenci krajowi oraz zagraniczni. W ofercie naszego sklepu posiadamy starannie wyselekcjonowane meble najwyższej jakości. Producenci z którymi współpracujemy utrzymują najwyższą jakość swoich produktów, stosują wysokie normy jakościowe i politykę rozwojową firm aby ich wyroby wyróżniały się na rynku meblarskim oraz produktów wyposażenia domowego. Znajdziesz u nas designerskie rozwiązania stylistyczne i odkryjesz nowe formy mebli.

Jakość:

Jakość naszych produktów weryfikowana jest już na liniach produkcyjnych naszych kontrahentów. Polityka firm z którymi współpracujemy skupia się na produkcji o najwyższej jakości i zastosowań nowoczesnych rozwiązań technologicznych, technicznych jak i form zarządzania zasobami ludzkimi. Wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu tworzone są z pasją i zaangażowaniem wszystkich pracowników.

Oferujemy produkty tylko od zaufanych producentów, wysokiej jakości.

Rozwój:

Szeroka oferta naszych produktów jest ciągle uaktualniana o nowe trendy, design i potrzeby naszych klientów. Prowadzimy ciągły rozwój firmy aby zapewnić odpowiednią jakość wyposażenia Państwa domu i podążać za trendami i modą w stylizacji wnętrz.
W naszym serwisie znajdziesz interesujące meble, które spełnią Państwa oczekiwania w każdym zakresie, a w szczególności w: niepowtarzalnym designie, wytrzymałości, ergonomii oraz zapewnią wysoki komfort użytkowania i duże wrażenia estetyczne.

Product added to wishlist
Product added to compare.

  Uzyskaj 3% rabatu.

               Zapisz się !

               do naszego
           
              newslettera.