Mezoterapia mikroigłowa – hit w salonach

Kilka ostatnich lat z pewnością należało do mezoterapii bezigłowej, która w nieinwazyjny sposób pozwala na szybką poprawę stanu skóry dzięki efektowi elektroporacji. Od pewnego czasu na rynku dostępne są urządzenia do mezoterapii mikroigłowej, która czerpie to co najlepsze z metod: bezigłowej i igłowej. Dlaczego warto mieć to urządzenie w swoim gabinecie?

W przypadku mezoterapii mikroigłowej stymulujemy skórę klientki za pomocą głowicy wyposażonej w mikro igiełki, których długość sięga zaledwie kilku mm. Dzięki temu uzyskujemy optymalne rezultaty w aplikowaniu koktajlów witaminowych, bez jednoczesnej ingerencji w głębsze warstwy skóry. Co istotne, zabieg ten nie jest dla klientki nieprzyjemny – podczas wykonywania odczuwa ona jedynie lekkie mrowienie.

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zwykle wystarczą ok. 3-4 zabiegi. W przypadku mezoterapii bezigłowej seria zwykle zawiera 6 do 8 zabiegów, czyli 2 x więcej. Mezoterapia mikroigłowa jest więc lepszą propozycją dla tych klientek, o których wiemy, że w odwiedzaniu salonu są mniej systematyczne – po 3 zabiegach mezoterapii mikroigłowej z pewnością zawitają do salonu ponownie, by znów uzyskać efekt gładkiej, dobrze odżywionej skóry na wiele tygodni.

Cena mezoterapii mikroigłowej jest podobna do cen mezoterapii bezigłowej – zwykle waha się od ok. 2.5 do 3.5 tys. zł. Ciekawą propozycją jest mezoterapia mikroigłowa frakcyjna TRI-M, która posiada płynną regulację nakłuć od 50 do 170 na sekundę.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest usługą seryjną, cena za 1 zabieg to zwykle koszt od 200 zł (więcej w przypadku większych partii skóry). Dla salonu koszty wykonania zabiegu nie są duże – podstawowymi produktami zużywanymi podczas zabiegów są koktajle, które aplikujemy na skórę oraz oczywiście same kartridże (czyli moduły wyposażone w igły).

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie