Mezoterapia mikroigłowa – hit w salonach

Kilka ostatnich lat z pewnością należało do mezoterapii bezigłowej, która w nieinwazyjny sposób pozwala na szybką poprawę stanu skóry dzięki efektowi elektroporacji. Od pewnego czasu na rynku dostępne są urządzenia do mezoterapii mikroigłowej, która czerpie to co najlepsze z metod: bezigłowej i igłowej. Dlaczego warto mieć to urządzenie w swoim gabinecie?

W przypadku mezoterapii mikroigłowej stymulujemy skórę klientki za pomocą głowicy wyposażonej w mikro igiełki, których długość sięga zaledwie kilku mm. Dzięki temu uzyskujemy optymalne rezultaty w aplikowaniu koktajlów witaminowych, bez jednoczesnej ingerencji w głębsze warstwy skóry. Co istotne, zabieg ten nie jest dla klientki nieprzyjemny – podczas wykonywania odczuwa ona jedynie lekkie mrowienie.

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zwykle wystarczą ok. 3-4 zabiegi. W przypadku mezoterapii bezigłowej seria zwykle zawiera 6 do 8 zabiegów, czyli 2 x więcej. Mezoterapia mikroigłowa jest więc lepszą propozycją dla tych klientek, o których wiemy, że w odwiedzaniu salonu są mniej systematyczne – po 3 zabiegach mezoterapii mikroigłowej z pewnością zawitają do salonu ponownie, by znów uzyskać efekt gładkiej, dobrze odżywionej skóry na wiele tygodni.

Cena mezoterapii mikroigłowej jest podobna do cen mezoterapii bezigłowej – zwykle waha się od ok. 2.5 do 3.5 tys. zł. Ciekawą propozycją jest mezoterapia mikroigłowa frakcyjna TRI-M, która posiada płynną regulację nakłuć od 50 do 170 na sekundę.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest usługą seryjną, cena za 1 zabieg to zwykle koszt od 200 zł (więcej w przypadku większych partii skóry). Dla salonu koszty wykonania zabiegu nie są duże – podstawowymi produktami zużywanymi podczas zabiegów są koktajle, które aplikujemy na skórę oraz oczywiście same kartridże (czyli moduły wyposażone w igły).

Tags:

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie