Mezoterapia mikroigłowa – hit w salonach

Kilka ostatnich lat z pewnością należało do mezoterapii bezigłowej, która w nieinwazyjny sposób pozwala na szybką poprawę stanu skóry dzięki efektowi elektroporacji. Od pewnego czasu na rynku dostępne są urządzenia do mezoterapii mikroigłowej, która czerpie to co najlepsze z metod: bezigłowej i igłowej. Dlaczego warto mieć to urządzenie w swoim gabinecie?

W przypadku mezoterapii mikroigłowej stymulujemy skórę klientki za pomocą głowicy wyposażonej w mikro igiełki, których długość sięga zaledwie kilku mm. Dzięki temu uzyskujemy optymalne rezultaty w aplikowaniu koktajlów witaminowych, bez jednoczesnej ingerencji w głębsze warstwy skóry. Co istotne, zabieg ten nie jest dla klientki nieprzyjemny – podczas wykonywania odczuwa ona jedynie lekkie mrowienie.

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zwykle wystarczą ok. 3-4 zabiegi. W przypadku mezoterapii bezigłowej seria zwykle zawiera 6 do 8 zabiegów, czyli 2 x więcej. Mezoterapia mikroigłowa jest więc lepszą propozycją dla tych klientek, o których wiemy, że w odwiedzaniu salonu są mniej systematyczne – po 3 zabiegach mezoterapii mikroigłowej z pewnością zawitają do salonu ponownie, by znów uzyskać efekt gładkiej, dobrze odżywionej skóry na wiele tygodni.

Cena mezoterapii mikroigłowej jest podobna do cen mezoterapii bezigłowej – zwykle waha się od ok. 2.5 do 3.5 tys. zł. Ciekawą propozycją jest mezoterapia mikroigłowa frakcyjna TRI-M, która posiada płynną regulację nakłuć od 50 do 170 na sekundę.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest usługą seryjną, cena za 1 zabieg to zwykle koszt od 200 zł (więcej w przypadku większych partii skóry). Dla salonu koszty wykonania zabiegu nie są duże – podstawowymi produktami zużywanymi podczas zabiegów są koktajle, które aplikujemy na skórę oraz oczywiście same kartridże (czyli moduły wyposażone w igły).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.