Salon kosmetyczny “Belle”

Przepiękny salon kosmetyczny “Belle”. <- zobacz facebook. Urządzony w designerskim stylu. Posiada niezwykłą atmosferę wnętrza.

„Belle”

Choć Gabinet kosmetyczny „Belle” dopiero raczkuje rozpoczynając swoją działalność, to Właścicielka ma za sobą wiele lat pracy w zawodzie kosmetyczki podpartych wiedzą i umiejętnościami , także świadectwami, certyfikatami i dyplomami w tym zakresie.

Spełnienie marzeń!

Jak sama wielokrotnie powtarza, spełniając marzenia Klientek, realizuje także swoje. Prócz profesjonalnie wykonywanych zabiegów, dla korzystających z usług ważna jest także właściwa atmosfera, ciepły blask płomieni świec, aromat świeżo sparzonej kawy…

Dlatego zakładając własną działalność starannie dobierała wszystkie szczegóły. Istotne były meble kosmetyczne nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Takie, obok których nie przechodzi się obojętnie, dopieszczone w każdym calu. W połączeniu z finezyjnymi drobiazgami czynią Gabinet pięknym i przyjemnym miejscem, o czym często Klientki wspominają w swoich komentarzach .

Właścicielka Paulina łącząc pracę zawodową z pasją dba o szczegóły i często powtarza: „Staram się, by „Belle” i moje usługi odbierane były przez wszystkie zmysły moich Klientek.”

Sprawdź wyposażenie fryzjerskie i kosmetyczne w Eversun :

Znajdziesz tam  piękne meble takie jak recepcja i fotele, które są w salonie u Pani Pauliny.

OBSESSION II – Recepcja fryzjerska

dostępne w białej wersji

jak i w wersji czarnej

Oraz piękne fotele Blink z kryształkami:

Blink – Fotel fryzjerski biały na kółkach

Blink – Fotel fryzjerski na kółkach czarny

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.