Prysznic opalający Versa SPA

Opalanie natryskowe jest metodą, która wchodzi do coraz większej grupy salonów. Można za jej pomocą uzupełnić zarówno ofertę gabinetu kosmetycznego, SPA, jak i solarium, czy klubu fitness – szybki efekt i komfort zdobywania takiej opalenizny zjednuje opalaniu natryskowemu coraz większe rzesze zwolenników.

Innowacją w świecie opalania natryskowego jest prysznic opalający Versa SPA, posiadający zaawansowane funkcje i bardzo bogate wyposażenie. Versa SPA łączy w sobie błyskawiczne efekty z maksymalną wygodą klienta, ale i naszego personelu. Seans w tej kabinie trwa tylko 45 sekund, a pełne zautomatyzowanie i przewodnik głosowy sprawiają, że „opalanie” z Versa SPA jest dziecinnie proste. Z prysznicem opalającym poradzą sobie nawet początkujący klienci, co dla nas samych jest wygodą – nawet jeśli wprowadzimy do salonu kilka kabin, nie będziemy musieli zatrudniać dodatkowych osób do ich obsługi.

Prysznic opalający Versa SPA posiada bardzo bogate wyposażenie. Najwyższą jakość w uzyskiwaniu równomiernej i trwałej opalenizny zapewnia tu turbina HVLP. Dzięki technologii Comfort-Dry nasi klienci nie muszą wycierać się po całym zabiegu, co podnosi poziom usługi i zostawia miłe wrażenie po sesji. Co więcej, w urządzeniu zastosowano rozwiązanie, które zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Ciekawym dodatkiem jest również wprowadzenie technologii podczerwieni, odmładzające promienie otulają skórę klienta podczas zabiegu, podnosząc przyjemność i relaksując.

Więcej o urządzeniu można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz