Prysznic opalający Versa SPA

Opalanie natryskowe jest metodą, która wchodzi do coraz większej grupy salonów. Można za jej pomocą uzupełnić zarówno ofertę gabinetu kosmetycznego, SPA, jak i solarium, czy klubu fitness – szybki efekt i komfort zdobywania takiej opalenizny zjednuje opalaniu natryskowemu coraz większe rzesze zwolenników.

Innowacją w świecie opalania natryskowego jest prysznic opalający Versa SPA, posiadający zaawansowane funkcje i bardzo bogate wyposażenie. Versa SPA łączy w sobie błyskawiczne efekty z maksymalną wygodą klienta, ale i naszego personelu. Seans w tej kabinie trwa tylko 45 sekund, a pełne zautomatyzowanie i przewodnik głosowy sprawiają, że „opalanie” z Versa SPA jest dziecinnie proste. Z prysznicem opalającym poradzą sobie nawet początkujący klienci, co dla nas samych jest wygodą – nawet jeśli wprowadzimy do salonu kilka kabin, nie będziemy musieli zatrudniać dodatkowych osób do ich obsługi.

Prysznic opalający Versa SPA posiada bardzo bogate wyposażenie. Najwyższą jakość w uzyskiwaniu równomiernej i trwałej opalenizny zapewnia tu turbina HVLP. Dzięki technologii Comfort-Dry nasi klienci nie muszą wycierać się po całym zabiegu, co podnosi poziom usługi i zostawia miłe wrażenie po sesji. Co więcej, w urządzeniu zastosowano rozwiązanie, które zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Ciekawym dodatkiem jest również wprowadzenie technologii podczerwieni, odmładzające promienie otulają skórę klienta podczas zabiegu, podnosząc przyjemność i relaksując.

Więcej o urządzeniu można przeczytać tutaj.

Tags: , , ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Fotele kosmetyczne i leżanki kosmetyczne.

   Czemu warto wybrać fotel kosmetyczny? Fotel kosmetyczny jest czy leżanka kosmetyczna lub medyczna. Fotel kosmetyczny posiada więcej funkcji. Gdy...
   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Jak wybrać fotel pedicure SPA?

   Urządzenie stanowiska do pedicure SPA jest niezwykle istotnym przedsięwzięciem dla każdego salonu. Fotel do zabiegów tego typu jest często...
  Bądź na Bieżąco


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie