Prysznic opalający Versa SPA

Opalanie natryskowe jest metodą, która wchodzi do coraz większej grupy salonów. Można za jej pomocą uzupełnić zarówno ofertę gabinetu kosmetycznego, SPA, jak i solarium, czy klubu fitness – szybki efekt i komfort zdobywania takiej opalenizny zjednuje opalaniu natryskowemu coraz większe rzesze zwolenników.

Innowacją w świecie opalania natryskowego jest prysznic opalający Versa SPA, posiadający zaawansowane funkcje i bardzo bogate wyposażenie. Versa SPA łączy w sobie błyskawiczne efekty z maksymalną wygodą klienta, ale i naszego personelu. Seans w tej kabinie trwa tylko 45 sekund, a pełne zautomatyzowanie i przewodnik głosowy sprawiają, że „opalanie” z Versa SPA jest dziecinnie proste. Z prysznicem opalającym poradzą sobie nawet początkujący klienci, co dla nas samych jest wygodą – nawet jeśli wprowadzimy do salonu kilka kabin, nie będziemy musieli zatrudniać dodatkowych osób do ich obsługi.

Prysznic opalający Versa SPA posiada bardzo bogate wyposażenie. Najwyższą jakość w uzyskiwaniu równomiernej i trwałej opalenizny zapewnia tu turbina HVLP. Dzięki technologii Comfort-Dry nasi klienci nie muszą wycierać się po całym zabiegu, co podnosi poziom usługi i zostawia miłe wrażenie po sesji. Co więcej, w urządzeniu zastosowano rozwiązanie, które zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Ciekawym dodatkiem jest również wprowadzenie technologii podczerwieni, odmładzające promienie otulają skórę klienta podczas zabiegu, podnosząc przyjemność i relaksując.

Więcej o urządzeniu można przeczytać tutaj.

Tags: , , ,

 • eversun - www.spaexpert.pl - sponsor bloga

  Solaria leace Solaria stojce Urzdzenia kosmetyczne do ciaa Urzdzenia kosmetyczne do twarzy
 • Podobne artykuły

  Odpowiedz , lub obserwuj wpis.

  Odpowiedź

  Musisz byZalogowany aby napisa komentarz.

  Wyposażenie Salonu Kosmetycznego
  Bądź na Bieżąco
  Wnioski do Urzędu Pracy
  Chcesz otworzyć własny salon za pieniądze z UP. Zgłoś się do nas ! Pomożemy Ci napisać wniosek. Więcej informacji TU


  Własna strona za 60 zł !!
  Rekomendacja mojsalon.pl
  salon kosmetyczny bez tajemnic

  Nowość! Teraz salony recenzowane w dziale "Wnętrza salonu" zyskują status polecanych przez naszego bloga. Szczegóły tutaj. Zgłoś także swój salon - to niepowtarzalna szansa na jego darmową promocję!
  Kontakt
  Wahasz się w wyborze sprzętu do swojego salonu kosmetycznego? Ekspert firmy Eversun służy swoim doświadczeniem. Jeśli chcesz pogadać z kimś o swoich planach i oczekujesz porady, napisz do mnie lub zadzwoń:

  Kontakt e-mail: magda@eversun.pl
  Telefon: 583500077
  W naszym sklepie
  Zapraszamy do naszego sklepu www.eversun.pl
  Interaktywnie