Polityka prywatności

Polityka Prywatności na blogu www.mojsalon.pl

Korzystając w jakikolwiek sposób z bloga www.mojsalon.pl lub prenumerując elektroniczny biuletyn “W moim salonie” akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Jako właściciel bloga Mojsalon.pl zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego kto korzysta z serwisu Mojsalon.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Podstawowa zasada Polityki Prywatności pozostaje niezmienna: nigdy nie sprzedaję i nie udostępniam osobom i podmiotom trzecim żadnych danych personalnych czy adresowych  użytkowników Mojsalon.pl . Zawsze masz prawo i możliwość łatwego usunięcia Twoich danych z bazy mojsalon.pl.

Dane osobowe.

W czasie korzystania z bloga Mojsalon.pl możesz zostać poproszona o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane o które będziesz proszona, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeżeli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Zamówienie darmowego poradnika.

Zamówienie darmowego poradnika  oraz zaprenumerowanie elektronicznego newslettera wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia, adresu e-mail. Wszystkie pola są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane jeśli wyrazisz na to zgodę są dodawane do listy mailingowej . Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi informacji. Imię pozwala mi zwracać się do czytelników po imieniu.

Niezapowiedziane wiadomości.

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskałam dzięki działalności związanej z blogiem Mojsalon.pl

Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do informacje z Mojsalon.pl i sklepu internetowego Eversun (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.).

Jawne dane osobowe.

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, innych materiałów związanych z Mojsalon.pl takie jak dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mam możliwości zabezpieczenia Cię przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Ci nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

W przypadku pytań jestem do Twojej dyspozycji,

Blog mójsalon nalezy fo firmy

Eversun Dawid Sipowicz

ul. Grottgera 4/4

81-809 Sopot

Nip 585-134-57-99

Dodaj komentarz