Łóżka Kosmetyczne Figuratti


Anatomiczne Łóżka kosmetyczne Figuratti

Wygodne oraz estetyczne – takie właśnie są łóżka kosmetyczne produkowane przez firmę Figuratti. Stawiają na najwyższej jakości materiały i wykonanie, co sprawia, że nasze meble idealnie sprawdzają się w prestiżowych salonach kosmetycznych. Klientki podziękują Ci za komfort oraz pełną wygodę, a niebanalny wygląd łóżka kosmetycznego sprawi, że wnętrze Twojego salonu będzie niepowtarzalne i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. 

W swoich kolekcjach posiadamy wiele łóżek kosmetycznych, które uwzględniają różne gusta naszych klientów. Przez to, w naszym sklepie znajdziesz uniwersalne modele, które nigdy nie wyjdą z mody, ale również fasony w stylu glamour bądź mebli chesterfield. Każde z naszych łóżek kosmetycznych zostało zaprojektowanie w taki sposób, aby zapewnić ergonomię pracy oraz ulgę dla kręgosłupa – stylistki oraz klientki.

Specjalnie wyprofilowany materac, możliwość regulacji zagłówka oraz podnóżka – to wszystko wpływa na jeszcze lepszy komfort Twojej pracy.

100_Glamour empty room, light walls, emty space, 2 min_xl-1024-v1-0 (1).png

Personalizacja i gwarancja jakości

Mamy pewność, że produkowane przez firmę Figuratti meble są najwyższej jakości. Dlaczego? Ponieważ produkujemy je sami i osobiście nadzorujemy cały proces produkcyjny. Wybieramy najwyższej jakości materiały, żeby łóżka kosmetyczne z naszych kolekcji zostały z Wami na długie lata. 

Zależy nam na tym, aby meble w Twoim salonie kosmetycznym odzwierciedlały Ciebie. W związku z tym, wszystkie łóżka kosmetyczne Figuratti mogą być w pełni spersonalizowane. Masz więc wpływ na to, co ostatecznie znajdzie się w Twoim salonie kosmetycznym, dzięki możliwości wyboru rodzaju obicia, koloru materiału i koloru nóżek. 

Dlaczego warto wybrać łóżko kosmetyczne najwyższej jakości?

Z prostego powodu! Jest to mebel, na którym odbywa się bardzo wiele zabiegów w salonie kosmetycznym. Tylko wybór produktów najwyższej jakości sprawia, że praca stylistki staje się przyjemna, a klientka podziękuje za możliwość relaksu na wygodnym łóżku. Zadbanie o takie aspekty wpływa na to, że Twój salon będzie postrzegany jako miejsce profesjonalne oraz luksusowe. 

Product added to wishlist
Product added to compare.

  Uzyskaj 3% rabatu.

               Zapisz się !

               do naszego
           
              newslettera.